Andělská kavárna

 

Dopřejte úžasný vánočně laděný zážitek i vašim chuťovým buňkám. Přijďte si odpočinout, popovídat a hlavně pochutnat do romantického interiéru Andělské kavárny, kde vám nabízíme nejrůznější druhy výborného vánočního cukroví, vánočku, která se rozplyne na jazyku, štolu, jejíž chuť jen tak nezapomenete, jablečný štrúdl, kdy vám rozhodně nebude stačit jeden kousek a mnoho dalších pamlsků, které poškádlí vaše chuťové buňky. Na zahřátí vám pak rádi uvaříme voňavý čaj se skořicí a medem, děti určitě ocení teplé kakao či horkou čokoládu, pro dospělé pak nabídneme svařené víno nebo kvalitní medovinu. A samozřejmě nezapomínáme ani na milovníky kávy.

Prostředí Andělské kavárny je ideálním místem, kde si můžete vychutnat vánoční atmosféru, posedět s rodinou nebo přáteli a zároveň vám nabízíme možnost uspořádat zde vánoční nebo novoroční večírek.

Tak neváhejte a přijďte si pochutnat a užít neodolatelnou atmosféru Vánoc v Andělské kavárně.

Kavárna je do 31.10.2018 uzavřená.  COFFEE HOUSE  is closed to 31.10.2018. 

VÁNOČNÍ DŮM JE OTEVŘEN CELOROČNĚ 13:00 - 18:00    EXHIBITION OF CHRISTMAS HOUS IS OPEN.

v měsících listopad a prosinec 10:00 - 19:30

nezávisle na kavárně!

Možné využití kavárny

Andělská kavárna Andělská kavárna je pak také výborným místem pro slavnostní události. V minulosti se tu například konal křest vánočního CD "Tichá noc" Davida Wurczela a mistra Štěpána Raka. Kmotry CD se pak stali pan Karel Vágner a provozovatelka Vánočního domu paní Jiřina Regietová.