Soutěže

Na konci roku losujeme výherce ze slosovatelných částí vstupenek, to znamená, že šanci na výhru může mít kdokoli, kdo nás navštíví a vyplní slosovatelný ústřižek na vstupence a dá jej do naší „schránky“ pro soutěž.

Naše další soutěže pro Vás jsou:

1) O nejhezčí namalovanou ozdobu v omalovánkách

Všechny děti se s námi nyní mohou zúčastnit soutěže o nejhezčí namalovanou vánoční ozdobu v omalovánkách. Ať děti namalují do našich vánočních omalovánek originální ozdobičku dle jejich vlastní fantazie. Zapojit se a podat pomocnou ruku mohou rodiče, babičky, dědečkové nebo třeba paní učitelky. Vystřihněte pak ozdobičku z omalovánek a pošlete ji na adresu Vánočního domu. Před Vánoci vybereme z došlých obrázků ty nejhezčí a uspořádáme z nich výstavu ve Vánočním domě.

2) O nejhezčí fotku Vaší třídy s vánočním stromečkem

Vyfoťte Vaši třídu s vánočním stromečkem a vložte ji na facebook Vanoční dům a nechte ji sdílet a laikovat Vaší rodinou a přáteli.

Na konci roku vylosujeme 1 náhodnou třídu a 1 třídu s největším počtem sdílení a laiků.

3) O nejlepší sbor ve Vánočním domě

Udělejte video Vaší třídy nebo skupiny při zpěvu ve Vánočním domě a vložte ji na facebook Vanoční dům a nechte ji sdílet a lajkovat Vaší rodinou a přátely. Na konci roku vylosujeme 1 náhodnou třídu (nebo skupinu) a 1 třídu (nebo skupinu) s největším počtem sdílení a laiků.

 

Dále je zde možnost

Vystoupení mnoha dětských souborů ZŠ, MŠ, ZUŠ
Nebojte se nám navrhnout spolupráci na možnosti vystoupení u nás. Vítané jsou pěvecké sbory i divadelní představení.

 
Co nabízíme pro děti

Už se nemůžete dočkat, až zazvoní zvoneček na vánočním stromečku a vy se rozběhnete podívat, co vám přinesl Ježíšek? Pojďte si k nám zkrátit to nekonečné čekání a zároveň si užít pohádkovou vánoční atmosféru. Připravte se s námi na Vánoce v kouzelném Vánočním domě.

Máte rádi pohádky? S námi si tu jednu můžete prožít. Ve Vánočním domě to totiž vypadá opravdu jako v pohádce. Tisíce zářivých světýlek, spousta ozdobiček, velikánský vánoční strom a samozřejmě také dárky… Provedeme vás všemi zákoutími pohádkového Vánočního domu a povíme vám něco o tradicích, které jsou spojeny s Vánocemi. Jste z toho putování již hladoví? Nevadí přijďte si smlsnout na vynikající vánočce nebo štole v naší Andělské kavárničce a zahřejte svoje bříško horkou čokoládou nebo sladkým kakaem. Odcházet od nás budete nejen s plným bříškem, ale hlavně se spoustou krásných zážitků.

Na rozloučenou si pak můžete odnést ještě originální omalovánky vytvořené speciálně s motivy Vánočního domu. Ty vám zpříjemní nejen domácí čekání na Ježíška, ale zároveň si při jejich vymalovávání vždy vzpomenete na nádherné zážitky z návštěvy Vánočního domu. Nebo si můžete zakoupit originální Vánoční CD s vánočními písněmi operní pěvkyně Pavlíny Senic a zkrášlit si tak atmosféru Vánoc u Vás doma.