Soutěže

Na konci roku losujeme výherce ze slosovatelných částí vstupenek, to znamená, že šanci na výhru může mít kdokoli, kdo nás navštíví a vyplní slosovatelný ústřižek na vstupence a dá jej do naší „schránky“ pro soutěž.

Naše další soutěže pro Vás jsou:

1) O nejhezčí namalovanou ozdobu v omalovánkách

Všechny děti se s námi nyní mohou zúčastnit soutěže o nejhezčí namalovanou vánoční ozdobu v omalovánkách. Ať děti namalují do našich vánočních omalovánek originální ozdobičku dle jejich vlastní fantazie. Zapojit se a podat pomocnou ruku mohou rodiče, babičky, dědečkové nebo třeba paní učitelky. Vystřihněte pak ozdobičku z omalovánek a pošlete ji na adresu Vánočního domu. Před Vánoci vybereme z došlých obrázků ty nejhezčí a uspořádáme z nich výstavu ve Vánočním domě.

2) O nejhezčí fotku Vaší třídy s vánočním stromečkem

Vyfoťte Vaši třídu s vánočním stromečkem a vložte ji na facebook Vanoční dům a nechte ji sdílet a laikovat Vaší rodinou a přáteli.

Na konci roku vylosujeme 1 náhodnou třídu a 1 třídu s největším počtem sdílení a laiků.

3) O nejlepší sbor ve Vánočním domě

Udělejte video Vaší třídy nebo skupiny při zpěvu ve Vánočním domě a vložte ji na facebook Vanoční dům a nechte ji sdílet a lajkovat Vaší rodinou a přátely. Na konci roku vylosujeme 1 náhodnou třídu (nebo skupinu) a 1 třídu (nebo skupinu) s největším počtem sdílení a laiků.

 

Dále je zde možnost

Vystoupení mnoha dětských souborů ZŠ, MŠ, ZUŠ
Nebojte se nám navrhnout spolupráci na možnosti vystoupení u nás. Vítané jsou pěvecké sbory i divadelní představení.

 
Co nabízíme pro děti

Už se nemůžete dočkat, až zazvoní zvoneček na vánočním stromečku a vy se rozběhnete podívat, co vám přinesl Ježíšek? Pojďte si k nám zkrátit to nekonečné čekání a zároveň si užít pohádkovou vánoční atmosféru. Připravte se s námi na Vánoce v kouzelném Vánočním domě.

Máte rádi pohádky? S námi si tu jednu můžete prožít. Ve Vánočním domě to totiž vypadá opravdu jako v pohádce. Tisíce zářivých světýlek, spousta ozdobiček, velikánský vánoční strom a samozřejmě také dárky… Provedeme vás všemi zákoutími pohádkového Vánočního domu a povíme vám něco o tradicích, které jsou spojeny s Vánocemi.

Dozvíte se nejen to, co se o Vánocích dělá nebo dělalo u nás, ale nakoukneme společně i do jiných zemí. Ve Vánočním domě dokonce můžete i vy přidat ruku k dílu a vytvořit si vlastní ozdobičky, které pak pověsíte doma na vánoční stromeček, nebo s nimi uděláte radost mamince či babičce.

V naší dílničce jsou pro vás připraveny dřevěné ozdůbky, které si sami můžete namalovat. Vytvoříte si tak vlastní, zcela originální ozdoby, které nikdo jiný mít nebude. A pokud vás zajímá, jaké ozdoby používaly vaše pra a praprababičky, pak se s námi můžete vydat do tajemného sklepa, kde vám ukážeme, jak se slavily Vánoce dřív. Čeká tu na vás muzeum, které dýchá historií.

A co by to bylo za Vánoce bez zpívání koled. A že vás zrovna žádná koleda nenapadá? Nevadí. Ušetříme vám přemýšlení. Texty koled jsme pro vás napsali na zdi na nádvoří, a když si k nim pustíte stisknutím tlačítka hudbu, můžete se hned pustit do zpěvu. Pak už budete určitě pořádně vyhládlí a taky trošku unavení…

Nebojte, mysleli jsme na to. Přijďte si smlsnout na vynikající vánočce nebo štole v naší Andělské kavárničce a zahřejte svoje bříško horkou čokoládou nebo sladkým kakaem. Odcházet od nás budete nejen s plným bříškem, ale hlavně se spoustou krásných zážitků.

Na rozloučenou si pak můžete odnést ještě originální omalovánky vytvořené speciálně s motivy Vánočního domu. Ty vám zpříjemní nejen domácí čekání na Ježíška, ale zároveň si při jejich vymalovávání vždy vzpomenete na nádherné zážitky z návštěvy Vánočního domu.